Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Mówi się, że są zwierciadłem duszy, ale wiele kobiet wciąż marzy o dużych, podkreślonych oczach. Czas wydobyć swoje naturalne piękno z zabiegiem przedłużania rzęs. To niezwykle prosty sposób, aby diametralnie zmienić wygląd twarzy. Tak się składa, że w moim gabinecie stosuję kilka najpopularniejszych technik w zależności od potrzeb moich klientek. Oferuję przedłużanie rzęs metodą 1:1, 3D-6D, a także laminację, botoks i lifting włosków. Brzmi intrygująco, prawda? W takim razie już dziś umów się na wizytę!

Zabieg przedłużania rzęs zapewnia niezwykły wygląd o każdej porze dnia. Sprawia, że codzienna rutyna staje się prostsza i przyjemniejsza, ponieważ zyskujesz kilkanaście minut dziennie na wykonywaniu pełnego makijażu. Teraz możesz bez żalu rozstać się ze swoim tuszem do rzęs, który nie raz płatał Ci figle w postaci trudnych do usunięcia zabrudzeń czy nieestetycznych grudek. Przedłużone rzęsy to także mniejsze ryzyko uszkodzenia lub wyrwania włosków na skutek używania zalotki. Wykonana aplikacja utrzymuje się przez długi czas i to Ty decydujesz o efekcie końcowym – bardziej naturalnym lub gęstym i wyrazistym.

Przedłużanie rzęs – jaką metodę wybrać?

Trwałość, wygoda, kobiecy wygląd – to tylko niektóre zalety zabiegu przedłużania rzęs. Efekt utrzymuje się od 3 do 4 tygodni i jest uzależniony od procesu wzrostu naturalnej rzęsy. Oko zyskuje właściwy kształt, a spojrzenie staje się zalotne i wyraziste. To idealny wybór dla kobiet, które spędzają sporą ilość czasu na robieniu/zmywaniu makijażu. W moim gabinecie wykonuję przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 (przyklejanie jednej rzęsy sztucznej do jednej rzęsy naturalnej) oraz 3D-6D (doklejenie do każdego naturalnego włoska kilku sztucznych rzęs w taki sposób, aby razem układały się w wachlarz).

Oferuję także niezwykle atrakcyjny zabieg dla pań, które chcą wzmocnić i zregenerować swoje włoski. Lifting daje podkręcenie, laminacja odżywia i ochrania włoski, a botoks je pogrubia. Cały proces trwa około 40-60 minut, a efekt końcowy utrzymuje się od 6 tygodni do 2 miesięcy. Zabieg jest bezinwazyjny, polecamy zwłaszcza właścicielkom długich, ale prostych rzęs. Zapraszam do kontaktu!

UsługaCena
założenie rzęs 1:1 170 zł
dopełnienie 1:1100 zł
założenie rzęs 3D-6D180 zł
dopełnienie 3D-6D100 zł
usuniecie rzęs50 zł
LIFTING+LAMINACJA+BOTOKS RZĘS 120 zł

LIFTING (podkręcenie), LAMINACJA (odżywienie, ochrona), BOTOKS (odżywienie, pogrubienie) rzęs
Zabieg trwa 40-60 min. Efekt utrzymuje się ok. 6 tygodni do nawet 2 miesięcy. Zabieg całkowicie bezinwazyjny, odżywczy, daje efekt trwałej zalotki, wydłuża, pogrubia i przyciemnia rzęsy. Szczególnie polecany dla osób z długimi, lecz prostymi rzęsami, dla Pań, które chcą sobie zrobić przerwę w noszeniu sztucznych rzęs lub dla osób, które nie lubią przedłużania rzęs, ale chcą z nich wydobyć naturalne piękno.

Loading...