Laserowy peeling węglowy BLACK DOLL

Peeling węglowy jest to zabieg laseroterapii z wykorzystaniem lasera Nd-YAG Q-switch generującego w połączeniu z maską karbonową, tzw. peeling węglowy.

Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności skóry, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego.

Efekty po zabiegu:

-usunięcie wągrów,zaskórników otwartych i zamkniętych, pryszczy, krostek i grudek -zwężenie rozszerzonych porów

-ustabilizowanie wydzielania sebum

-redukcja zaczerwienienia przy stanie zapalnym trądziku

-zmniejszenie łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku

-poprawa elastyczności skóry

-wygładzenie drobnych zmarszczek

-stymulacja regeneracji i odnowy skóry

-ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry

-oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów

-usunięcie przebarwień.

Ilość potrzebnych zabiegów:

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i napięta. Zabiegi wykonuje się w serii kilku zabiegów od 4-6, w zależności od wskazań i oczekiwań klienta.

Przeciwwskazania: ciąża i karmienie piersią, świeża opalenizna, cukrzyca choroby tkanki łącznej, choroba nowotworowa, radioterapia lub chemioterapia alergia na znieczulenie miejscowe, antybiotyk lub inny podawany lek przed zabiegiem nie wolno zażywać suplementów diety mogących zawierać substancje światłouczulające (np. dziurawiec, skrzyp, pokrzywa, duże ilości nagietka, rumianku) Zabiegu nie wykonuje się podczas i zaraz po antybiotykoterapii skóra wrażliwa na światło lasera zaburzenia psycho-neurotyczne.

Laserowy peeling węglowy BLACK DOLL 1

Odzyskaj młodość w 5 minut. Molekuła młodości PROFHILO ® Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe.
Efekt miliona sprężynek przywraca utracony kontur twarzy.
Innowacja roku 2015/2016 – nagrodzona złotą statuetką za najlepszy zabieg wzmacniający skórę.

Laserowy peeling węglowy BLACK DOLL

PROFHILO® H+L to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych HA, o najwyższym dostępnym na świecie stężeniu – aż 64 mg, w tym:

L-HA, którego działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix).

Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjna koncepcja zabiegów odmładzających, które neutralizują wiotkość skóry. Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. Preparat wygładza zmarszczki oraz liftinguje skórę,  nadając skórze utracony efekt sprężystości.

Stabilizowane kompleksy hybrydowe PROFHILO to opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając, uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładzając zmarszczki oraz wysmuklając rysy twarzy.

PROFHILO to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Dzięki wyselekcjonowaniu naturalnego HA o stężeniu 64mg skumulowanego w jednej dawce oraz zastosowaniu generacji sieciowania (stabilizacji termicznej) jest praktycznie pozbawiony wad.

Zastosowanie:

 • zwiększenie napięcia skóry
 • nadanie skórze sprężystości
 • wysmuklenie rysów twarzy
 • neutralizacja chomiczków
 • przywrócenie utraconego konturu
 • wygładzenie  zmarszczek

Utrzymywanie się efektu:

Efekt utrzymuje się od 6 miesięcy do 2 lat w zależności od indywidualnych czynników typu skóry, takich jak wiek i styl życia.

Preparat zawiera:

 • Stabilizowane kompleksy hybrydowe HA o najwyższym dostępnym stężeniu – 64 mg a w tym:
  – L-HA ( działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej)
  – H-HA (główny komponent rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu).
Loading...